• Bazén Vitality Slezsko Bystřice
  • Bazén Vitality Slezsko Bystřice

Plavecká škola

Plavecká škola na plaveckém bazéně v Bystřici probíhá během celého školního roku vyjma státních svátků a prázdnin. Zajišťují si ji samotné školy u paní Samcové - tel. 731 444 853

Výuku provádějí kvalifikované a zkušené instruktorky a instruktoři v souladu s metodickými pokyny MŠMT

Děti jsou v první hodině kurzu vyzkoušeny a podle zjištěných dovedností zařazeny do příslušného družstva (maximální počet dětí v družstvu na 1 cvičitele je u plavců 15, u neplavců 10.

Běžnou a nutnou součástí předplavecké i základní plavecké výuky je potápění hlavy, výdechy do vody, otevření očí pod vodou, podplouvání překážek, kotouly a různé varianty skoků do vody.

Výuka správné techniky plaveckého způsobu se musí provádět, zvláště v počátcích, na krátkých úsecích, kde se děti neunaví. Proto se přihlížejícím může zdát, že děti často a zbytečně vylézají z vody a stojí v zástupu na břehu. Je to opravdu nutné pokud je chceme naučit kvalitní pohyb – časté opakování krátkých úseků s opravou techniky, udržování nutných rozestupů, možnost sledování a komunikace s jednotlivci. Také při zkoušení uplavané vzdálenosti musí ostatní děti z bezpečnostních důvodů čekat na břehu. Tuto „čekací dobu“ nikdo z instruktorů zbytečně neprodlužuje, proto žádáme přihlížející rodiče o důvěru v naši práci.


Kalendář akcí
AV

MČR U13 V BADMINTONU

12.11.2021 - 14.11.2021

zobrazit další akce

Doporučujeme

Virtuální prohlídka našich areálů

Penzion Ovečka

Karta Těšínského Slezska 

Sphere card 


Logo Ferona Logo Radegast Logo TZ Logo AHR Logo Budamar 

Logo WilsonLogo AGEL

Jsme na Facebooku

Jak se k nám dostanete

GPS: 49°38'20.700"N, 18°43'18.176"E
Mapa: Google.cz | Mapy.cz

Popis

Chcete pravidelně dostávat naše novinky do Vaší emailové schránky? Přihlaste se k odběru: